ІV Міжнародна наукова конференція
«Воєнні конфлікти та техногенні катастрофи:
історичні та психологічні наслідки»

Організатори:

Дата проведення: 18 – 19 квітня 2024 року

Напрямки роботи конференції:

Форма проведення конференції: змішана.

Робочі мови конференції: українська, англійська, польська.

Реєстраційну форму можна заповнити за покликанням: bit.ly/3WndeIL

Електронну версію відредагованих тез необхідно надіслати на електронну адресу:  gabrusyeva@gmail.com  до 15 квітня 2024 р.

Сума оргвнеску при заочній участі з опублікуванням тез конференції та отриманням електронного збірника матеріалів – 250 грн.

Оплата для учасників з України:

Збірник матеріалів ІV Міжнародної наукової конференції «Воєнні конфлікти та техногенні катастрофи: історичні та психологічні наслідки» розміщений для ознайомлення.

Редакційна колегія вносила правки щодо оформлення матеріалів відповідно до вимог, вказаних у інформаційному повідомленні конференції. У випадку незгоди з запропонованими виправленнями, прохання повідомити секретаря конференції — Габрусєву Наталію, ел. пошта gabrusyeva@gmail.com або тел./вайбер/телеграм: +380503773023.

Остаточний варіант Збірника тез буде розміщено в архіві електронних ресурсів бібліотеки Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

Адреса оргкомітету
Україна, м. Тернопіль, 46001 вул. Руська, 56/304
Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя
Кафедра інформаційної діяльності та соціальних наук
Співголови програмного комітету:
Блавіцький Михайло Ярославович
Криськов Андрій Анатолійович
Вишньовський Василь Володимирович
Науковий секретар:
Габрусєва Наталія Валеріївна,
Тел./Вайбер/Телеграм:. +380 50 3773023.
e-mail: gabrusyeva@gmail.com