Кафедра економіки та фінансів

Абітурієнту

Кафедра здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців зі спеціальностей:

«Підприємництво та торгівля» — це престижна спеціальність, у межах якої проходить підготовка фахівців з організації власного бізнесу, у сфері розроблення бізнес-проєктів і бізнес-планів, генерування стартапів, провадження підприємницької діяльності з використанням як традиційних, так і новітніх методів торгівлі (зокрема, інтернет-трейдинг, електронна комерція, онлайн та офлайн рітейл та ін.).

Вектори підготовки фахівців зі спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля» охоплюють:

Випускники спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля» отримують теоретичні знання та практичні навички для організації та ефективного провадження власної справи і бізнес-проєктів, є конкурентоспроможними фахівцями в багатьох сферах діяльності.

«Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» — це престижна спеціальність, що ставить за мету підготовку фахівців, керівників та фінансових менеджерів, які володіють мистецтвом управління фінансами, мають навички роботи на платформах фондових, валютних і товарних бірж.

Вектори підготовки фахівців зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» дозволяють:

Випускники спеціальності мають широку сферу працевлаштування та працюють у Державній податковій та митних службах, Державній казначейській службі, Державній аудиторській службі, фінансових підрозділах підприємств, організацій і установ, комерційних банках, страхових компаніях, інвестиційних фондах, на фінансових, валютних, товарних біржах, тощо.

Кафедра беззупинно працює над тим, щоб ви знали:

Наші переваги: Ваші перспективи:

Випускники наших спеціальностей – конкурентоспроможні фахівці у багатьох сферах, адже мають широкий спектр застосування: від матеріального виробництва – до сфери послуг, від приватного бізнесу – до транснаціональних корпорацій, що дозволяє досягти успіху й реалізувати перспективи кар’єрного зростання.

Наш спільний результат:

Випускники кафедри стають висококваліфікованими фахівцями зі спеціальностей 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» та 076 «Підприємництво та торгівля», отримуючи якісну теоретичну, прикладну та практичну підготовку, є конкурентоспроможними на ринку праці, що дозволяє обіймати різноманітні посади та кар’єрно зростати в економічному просторі національного господарства.

Необхідна умова Вашого життєвого успіху – якісна освіта та професійна підготовка!

Вища економічна освіта — найкраща інвестиція у власне майбутнє!