Кафедра бухгалтерського обліку та аудиту

Історія кафедри

Кафедра бухгалтерського обліку та аудиту створена 01 липня 2014 року шляхом реорганізації кафедри фінансів, обліку та контролю (наказ №4/7-153 від 03.03.2014 р.) з метою підготовки спеціалістів вищої кваліфікації зі спеціальності 071 Облік та оподаткування

Відлік історії кафедри починається з 06 лютого 2009 року, з метою організації та здійснення підготовки фахівців із напрямів фінанси і кредит та облік і аудит створено кафедру фінансів, обліку і контролю (ФО). Завідувачем кафедри було обрано доктора економічних наук, професора Гуцайлюка Зіновія Володимировича – науковця, знаного не тільки в Україні, але і за її межами.

Сьогодні кафедра бухгалтерського обліку та аудиту працює під керівництвом д.е.н, проф. Співака Сергія Михайловича.

Кафедра є одним із ключових підрозділів університету, забезпечуючи на сучасному рівні підготовку бакалаврів, магістрів та докторів філософії з обліку та оподаткування.

Навчальний процес проводиться за ОПП, що розроблені з урахуванням потреб ринку праці, пропозицій роботодавців та досвіду ЗВО України, з урахуванням галузевих та регіональних тенденцій розвитку управління виробництвом на сучасних підприємствах, в організаціях, установах і спрямована на задоволення потреб регіонального ринку праці та держави у висококваліфікованих фахівцях. Освітні програмами відповідають стандартам вищої освіти, новітнім методикам сучасної освіти, повністю забезпечені відповідними методичними розробками та посібниками. ОПП динамічно розвиваються за рахунок постійного моніторингу робочою групою ситуації на ринку праці, внесення відповідних змін щодо забезпечення найважливіших професійних компетентностей.

Лекційні курси з дисциплін навчального плану викладаються на основі інтерактивних методів з використанням мультимедійного обладнання.

Семінарські та практичні заняття проводяться з використанням звітності підприємств, первинних документів, облікових регістрів, комп’ютерних програм шляхом розв’язання наскрізних завдань, дискусійних обговорень доповідей студентів за темами індивідуальних завдань.

Поточний, модульний та підсумковий контроль здійснюється шляхом тестування у письмовій та комп’ютерній формі.

Студенти мають можливість пройти виробничу практику на підприємствах різних галузей діяльності і форм власності.

Зі студентами працюють висококваліфіковані та досвідчені спеціалісти – доктори та кандидати економічних наук.