Компанія Coursera відкрила доступ до понад 5200 навчальних курсів та 2200 проектів

У відповідь на гуманітарну кризу в Україні компанія Coursera у співпраці з Міністерством освіти і науки України надає відкритий доступ до своїх освітніх ресурсів за планом Coursera for Campus Basic для всіх студентів та працівників вищих закладів освіти України.

Мова йде про вільний доступ з покроковими інструкціями до понад 5200 навчальних курсів та 2200 проєктів від провідних університетів світу та галузевих партнерів Coursera.

Для отримання доступу до цих освітніх ресурсів викладачам та студентам нашого університету слід скористатись особистою скринькою корпоративної електронної пошти у домені @tntu.edu.ua.

 • У Вас ще немає облікового запису в Coursera:
  1. Створіть обліковий запис Coursera за допомогою адреси електронної пошти в домені університету (…@tntu.edu.ua)
  2. Залогіньтесь на сайті Coursera.org
  3. Перейдіть на цю сторінку, оберіть наш університет у списку та приєднайтесь до програми.
 • У Вас вже є обліковий запис в Coursera, зареєстрований на адресу електронної пошти в домені університету (@tntu.edu.ua)
  1. Увійдіть до Coursera.org.
  2. Перейдіть на цю сторінку, оберіть наш університет у списку та приєднайтесь до програми.
 • У Вас вже є обліковий запис в Coursera, зареєстрований на особисту приватну адресу електронної пошти

  Вам потрібно попередньо додати свою адресу електронної пошти в домені університету (@tntu.edu.ua) у налаштуваннях на сайті Coursera.org, перш ніж Ви зможете приєднатись до програми.

  1. Увійдіть до Coursera.org.
  2. Перейдіть до налаштувань.
  3. Додайте свою адресу електронної пошти в домені університету (…@tntu.edu.ua) до свого облікового запису.
  4. Перейдіть на цю сторінку, оберіть наш університет у списку та приєднайтесь до програми.

P.S. Запит на створення електронної пошти в домені @tntu.edu.ua можна надіслати за допомогою форми.

Довідка.

Courséra — технологічна компанія, що працює в галузі освіти; заснована професорами інформатики Ендрю Нґ (Andrew Ng) та Дафною Коллер (Daphne Koller) зі Стенфордського університету у квітні 2012 року.

Це — «Найкращий стартап 2012 року» за версією сайту TechCrunch. Проєкт став переможцем Премії Веббі 2014 року в галузі освіти (отримано і приз журі, і приз глядацьких симпатій).

Coursera пропонує своїм користувачам сотні безкоштовних онлайн-курсів з різних дисциплін, у разі успішного закінчення яких користувач отримує сертифікат про проходження курсу.

Coursera співпрацює з більше ніж 200 провідними університетами та компаніями, щоб забезпечити гнучке, доступне та відповідне для роботи онлайн-навчання окремим особам та організаціям у всьому світі. Наразі пропонуються курси в таких галузях: інженерія, інформатика, природничі науки, медицина, біологія, суспільні науки, бізнес тощо. Пропонується широкий спектр можливостей для навчання — від практичних проектів і курсів до сертифікації та програм для отримання диплому про освіту рівня бакалавра чи магістра.

Кількість студентів на сайті перевищила 10 мільйонів осіб.

Тож не гаймо часу, та скористаймося чудовою нагодою.

Центр електронного навчання ТНТУ
cen@tntu.edu.ua