Кафедра фізичного виховання і спорту

Наукова діяльність кафедри

На кафедрі проводяться наукові дослідження:

Створені новітні та удосконалені сучасні комп’ютерні технології покращення старту в спортсменів, розроблені методики індивідуальних занять для студентів спеціальних медичних груп.

Результати наукових досліджень кафедри використовуються в теоретичному курсі з предметів «Лікувальна фізкультура, фізіологія спорту» для студентів ТНМУ ім. І.Я. Горбачевського, в навчальному процесі на кафедрі медико-біологічних основ фізичного виховання та фізичної реабілітації Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського, кафедрах фізичного виховання Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, Буковинського державного медичного університету, в роботі Тернопільського обласного центру олімпійської підготовки спортсменів.

Створені на кафедрі високоінформативні комп’ютерні програми широко застосовуюся в медико-біологічних дослідженнях багатьох вузів України.

Нами опубліковано близько 40 наукових статей у фахових журналах МОН України, надруковано більш як 20 навчально-методичних посібників, отримано 3 свідоцтва про реєстрацію авторського права на твір.

4 березня 2024 року