Кафедра фізичного виховання і спорту

Абітурієнту

Запрошуємо на навчання!

Щастя залежить від багатьох критеріїв, але головний з них — це здоров’я. Можна бути багатим, відомим, красивим, але ніщо з цього не приносить радості, якщо немає здоров’я фізичного і здоров’я душевного. «У здоровому тілі — здоровий дух», — кажуть всі навколо.

У Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя широко залучається студентська молодь до регулярних занять фізичною культурою i спортом на академічних заняттях з дисципліни «Фізичне виховання» i в позаурочний час у спортивних секціях, групах «Здоров’я».

Студенти університету, під наглядом кваліфікованих тренерів-викладачів, щодня мають можливість підвищувати спортивну майстерність у плавальному басейні, спортивних і гімнастичних залах, у залі важкої атлетики та атлетизму, на відкритих баскетбольних і волейбольних майданчиках, тенісних кортах та ін.

Корисні посилання:
4 березня 2024 року