День народження ФБВ

Юний, але серйозний. Неповнолітній, але уже багатий. Ні, не грошима: своїми студентами, викладачами, численними досягненнями в науці та практичними здобутками. Це – факультет управління і бізнесу у виробництві ТНТУ ім.І.Пулюя, який 23 листопада 2011 року відсвяткував своє 16-річчя.

Студентів, викладачів та гостей свята в цей вечір веселили своїми виступами команди КВК "Революція", "Вікенд", VIP", а також виконавці Уляна Митник, Оксана Попадюк, Адріана Гарматюк, шоу-балет "Beauty Style", електроденс-танцюрист Robot Style.

Окрім цікавих конкурсів та розваг було організовано безпрограшну лотерею з цінними призами, але найкрищими подарунками у серці кожного залишаються теплі слова привітань. Успіхів, процвітання факультету управління і бізнесу у виробництві!