Засідання вченої ради університету

25 жовтня 2011 року о 15.00 в ауд. 79 відбудеться засідання вченої ради університету з порядком денним:

1. Про балотування щодо присвоєння вченого звання:
    професора:
    • д.т.н. Лупенку С.А., проф. кафедри радіокомп’ютерних систем;
    доцента:
    • к.т.н. Луцківу А.М., доц. кафедри радіокомп’ютерних систем;
    • к.т.н. Загородній Н.В., доц. кафедри комп’ютерних наук;
    • к.т.н. Яворській Є.Б., доц. кафедри біомедичних систем і апаратів.
  2. Результати набору студентів у 2011 році та завдання щодо забезпечення набору студентів у 2012 році.
    Доповідач: відповідальний секретар приймальної комісії доц. Баран І.О.
  3. Про стан розроблення і сертифікації тестових завдань для проведення поточного, модульного та семестрового контролів якості знань студентів.
    Доповідач: перший проректор доц. Митник М.М., голова комісії з проблем навчання проф. Підгурський М.І.
  4. Про затвердження матеріалів акредитації освітньої діяльності підготовки фахівців ОКР «Спеціаліст» зі спеціальності 7.050102 «Економічна кібернетика»; ОКР «Магістр»зі спеціальності 8.050106 Облік і аудит; ОКР «Спеціаліст» і «Магістр зі спеціальності 7.050108, 8.050108 «Маркетинг»; перепідготовка ОКР «Спеціаліст» зі спеціальності 7.050108 «Маркетинг». Про затвердження матеріалів ліцензування освітньої діяльності підготовки фахівців ОКР «Магістр» зі спеціальності 8.06010101 «Промислове і цивільне будівництво».
    Доповідач: проректор з науково-педагогічної роботи доц. Дячук С.Ф.
  5. Затвердження рекомендацій НТР.
    Доповідач: вчений секретар Крамар Г.М.