Дорогі студенти, аспіранти, науковці, викладачі та працівники Тернопільського національного технічного університету
імені Івана Пулюя!

Щиро вітаю Вас із першовересневим святом – Днем знань!

Розпочинається найвідповідальніша пора в житті кожного студента. Пора навчання – це відкриття осяйної і наполегливої дороги до знань, нових звершень, успішного майбутнього.

Особливі вітання в цьому часі студентам-першокурсникам, яких радо приймає до своїх лав наш Університет – вища технічна школа України з піввіковими традиціями, великими педагогічними, науковими здобутками та перспективами.

Висловлюю глибоку повагу шановним професорам і доцентам, а також усім викладачам університету за їх подвижницьку працю і щедрий талант передавати свої знання та неоціненний практичний досвід молодому поколінню.

Бажаю, щоб Ваш світлий і широкий шлях професійного зростання у новому навчальному році був позначений подальшими успіхами та вагомими здобутками.

З повагою,
ректор Тернопільського національного