Міжнародна науково-практична конференція

19 - 20 травня 2011 року в одному з найстаріших педагогічних ВУЗів лівобережної України, а саме у Чернігівському національному педагогічному університеті ім. Т.Г. Шевченка проходила Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми фізичного виховання та спорту на сучасному етапі і шляхи їх вирішення». Серед більше 60 учасників секції «Теоретико-методичні аспекти фізичного виховання та спорту» перемогу у номінації здобув кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізичного виховання і спорту ТНТУ ім.І.Пулюя Салук Іван Андрійович.

На світлинах Салук І.А. разом з ректором, д.пед.н., професором, член-кореспондентом НАПН України Носком М.О. та головним редактором журналу «Педагогіка, психологія та медико-біологічні аспекти фізичного виховання і спорту» д.пед.н., професором Єрмаковим С.С.