Змагання з гирьового спорту

15 лютого 2011 року на базі кафедри фізичного виховання і спорту відбулися змагання з гирьового спорту в залік студентської спартакіади серед факультетів ТНТУ ім. Івана Пулюя в яких взяли участь 46 студентів з п’яти факультетів. Механіко-технологічний факультет був представлений двома командами.

Учасники змагалися у семи вагових категоріях (до 60кг, до 65кг, до 70кг, до 75кг, до 80кг, до 90кг і понад 90кг). Особисті місця визначалися за сумою підйомів у двох вправах: поштовху двох гирь та ривка гирі кожною рукою.

Основна суперечка за лідерство в командній боротьбі розгорнулася між «механіками» і «харчовиками». І лише після закінчення виступу учасників в категорії понад 90кг визначився переможець в командній боротьбі. Ним стала 1-а команда МТФ, 2-е місце команда ФХВ, 3-е місце у команди МТФ-2, далі місця розподілилися так: 4- ФІС, 5-ЕМФ, 6-ФРК.

В особистому заліку переможцями в порядку вагових категорій стали: