Тернопільський національний технічний університет ім.І.Пулюя у рейтингу університетів світу

Згідно офіційного джерела www.webometrics.info Тернопільський національний технічний університет ім.І.Пулюя в 2010 році посів 3961 місце у світовому рейтингу Top 12000 Universities, тим самим випереджаючи такі вищі навчальні заклади України, як Чернівецький національний університет ім.Ю.Федьковича (4124 місце), Тернопільський національний економічний університет (7725 місце), Національний університет «Острозька Академія» (7929 місце), Київський національний університет культури і мистецтв (8940 місце) та інші.

Дані результати свідчать не лише про високі позиції у рейтингу, але й про значний поступ вперед (для порівняння у 2009 році наш університет займав 5476 місце).

Вітаємо усю політехнічну громаду із беззаперечними досягненнями в світовій царині освіти та науки!

Ознайомитись із представленою інформацією ви можете за цим посиланням www.webometrics.info/rank_by_country.asp?country=ua&zoom_highlight=Ukraine.