Презентація Тернопільського національного технічного університету ім.І.Пулюя на обласному фестивалі учнівської молоді «Інтелектуальний олімп»

9 січня 2011 року у ПК "Березіль" відбулась презентація Тернопільського національного технічного університету ім.І.Пулюя на обласному фестивалі учнівської молоді «Інтелектуальний олімп», організованому Управлінням освіти та науки Тернопільської обласної державної адміністрації.

На освітній виставці форуму відбулась ділова зустріч в.о. першого проректора, проректора з навчальної роботи Митника М.М. з головою Тернопільської обладміністрації Хоптяном Валентином Антоновичем, заступником Гочем Петром Володимировичем та начальником управління освіти і науки Запорожаном Іваном Григоровичем.

До уваги відвідувачів експозиції представлено науково-освітні досягнення та можливості нашого університету.