«Студент року університету – 2010»

26 травня 2010 року в ОМЦ «Політехнік» відбулася святкова програма фіналу конкурсу «Студент року університету - 2010», який вже другий рік поспіль проводить студентський профком. Під час заходу було відзначено кращих студентів університету у номінаціях «науковець», «митець», «спортсмен» та «профактивіст». У конкурсі взяли участь 38 студентів з усіх факультетів університету.

Призові місця у номінації «студент-науковець» посіли:

У номінації «студент-митець» перемогли наступні студенти:

Призові місця у номінації «студент-митець» розподілилися наступним чином:

У номінації «профактивіст» перемогли наступні студенти:

Усі переможці отримали подарунки від спонсорів заходу — ТРЦ «Подоляни» та політичної партії «За Україну!». А студенти, які посіли перше місце у кожній з номінацій, були нагороджені преміями студентського профкому.

Впродовж вечора студентів розважали хлопці з команди КВН V.I.P., співачка Liana, учасниця проекту «Шанс» Оксана Корзун та інші.