Підсумкове засідання у цьому навчальному році провела вчена рада університету

18 червня відбулося заключне засідання вченої ради університету у цьому навчальному році.

На початку засідання ректор Микола МИТНИК вручив Грамоту Верховної Ради України за заслуги перед народом України проректору з міжнародного співробітництва д.т.н., професору Тетяні ВІТЕНЬКО. Медаллю «За самовіддане служіння науці» нагороджено д.т.н., професора кафедри обладнання харчових технологій Ігора СТАДНИКА. За відмінні успіхи у навчанні, активну участь у громадському житті університету Грамотою ректора нагороджено студента третього курсу факультету прикладних інформаційних технологій та електроінженерії Віталія ТИМОЩУКА. Бажаємо усім нагородженим нових творчих планів та їх успішної реалізації!

Рішенням вченої ради вчене звання професора присвоєно професору кафедри автомобілів д.е.н. Наталії РОЖКО, вчене звання доцента присвоєно доценту кафедри будівельної механіки к.т.н. Михайлу ГУДЮ, доценту кафедри економічної кібернетики к.е.н. Ірині МАРТИНЯК і доценту кафедри економіки та фінансів к.е.н. Сергію РАДИНСЬКОМУ. Щиро вітаємо науково-педагогічних працівників і бажаємо подальших успіхів!

На засіданні на наступний термін обрано завідувача кафедрою математичних методів в інженерії д.т.н., проф. Василя КРИВЕНЯ та професорів кафедр – управління інноваційною діяльністю та сферою послуг д.е.н., проф. Людмилу МАЛЮТУ, комп‘ютерних наук д.е.н., доц. Любомира МАТІЙЧУКА, комп‘ютерних систем та мереж д.т.н., проф. Миколу ПРИЙМАКА, обладнання харчових технологій к.т.н., доц. Марії ШИНКАРИК. Бажаємо усім міцного здоров'я, натхненної праці на благо університету в мирній Україні!

Про надходження коштів від платних послуг в освітній сфері та сфері фізичного виховання й охорони здоров’я у 2023/2024 навчальному році доповів проректор з науково-педагогічної роботи Степан ДЯЧУК.

Голова статутно-організаційної комісії Володимир КОБЕЛЬНИК зазначив, що ухвали вченої ради університету, прийняті на засіданнях впродовж року, в основному виконані. Прийнято протокол невідповідностей.

Після обговорення затверджено План роботи вченої ради на наступний навчальний рік та ряд Положень.

Крім того, затверджено освітні програми та рекомендації науково-технічної та науково-методичних рад.