Студенти в рамках навчальної екскурсії відвідали інжинірингово-виробничу будівельну компанію "Agricon"

5 червня студенти кафедри будівельної механіки мали унікальну можливість відвідати компанію "Agricon". "Agricon" є інжинірингово-виробничою будівельною групою компаній, яка спеціалізується на промисловому будівництві, проектуванні та обладнанні для агроінфраструктури, переробної галузі та логістики.

Навчальний візит відбувся з ініціативи д.т.н Володимира Яснія в рамках реалізації проєкту BIMTech «Досвід ЄС у цифровій трансформації за допомогою BIM: уроки для України», за Програмою ЄС Еразмус+ Жан Моне.

Під час візиту студенти ознайомилися з діяльністю компанії, яка успішно впроваджує сучасні інженерні рішення та технології при реалізації проєктів. Провідні фахівці групи компаній "Agricon" провели цікаву та змістовну лекцію, присвячену особливостям проектної роботи із використання BIM (Building Information Modeling) технологій.

Микола Колісник, випускник кафедри будівельної механіки, що вже багато років успішно працює в компанії "Agricon", поділився своїм досвідом. Він розповідав про те, як BIM-технології дозволяють оптимізовувати процес проектування та будівництва, підвищити ефективність, знижуючи ризики помилок та покращуючи комунікацію між усіма учасниками проекту і, як наслідок, покращувати якість проєкту.

Крім теоретичної частини, учасники мали змогу побачити практичне застосування BIM-технологій в проектах, ознайомитися з роботою різних підрозділів, а також отримали можливість поставити питання фахівцям.

Група компаній "Agricon" має більш ніж 100 реалізованих проєктів в Україні, Молдові, Білорусі, Литві, Польщі та Казахстані. До числа цих проєктів входять елеваторні комплекси, насіннєві заводи, тваринницькі ферми та багато інших промислових об'єктів.

Цей навчальний візит став важливим кроком у професійному становленні студентів, адже вони змогли наочно побачити, як теоретичні знання застосовуються на практиці. Співробітники "Agricon" зазначили, що завжди раді співпрацювати з нашим університетом та готові підтримувати молодих фахівців у їхньому прагненні до знань та професійного розвитку.

Студенти та викладачі висловили свою вдячність організаторам за можливість відвідати сучасну та інноваційну компанію та ознайомитись із реальним досвідом застосування ВІМ технологій. Такі заходи є надзвичайно корисними для майбутніх інженерів, адже дозволяють здобувати практичний досвід та знайомитися з передовими технологіями.