Науковці ТНТУ долучились до роботи міжнародної наукової конференції у Польщі

24 - 26 квітня у рамках співпраці з Університетом технологій та торгівлі ім. Гелени Ходковської, Польща, команда науковців Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя на чолі з ректором Миколою Митником взяла участь у I Міжнародній науковій конференції «Багатовимірність кібербезпеки».

На конференції були представлені наступні доповіді:

Конференція об’єднала міжнародну групу науковців, практиків, педагогів та фахівців із кібербезпеки з Польщі, України, Литви, Великої Британії, Чехії, Італії, Австрії та США, які розглянули:

Участь в конференції покращить підготовку фахівців з кібербезпеки в нашому університеті.

Детальна інформація за посиланням: www.uth.edu.pl/aktualnosci/wielowymiarowosc-cyberbezpieczenstwa-relacja-z-konferencji-naukowej-uth