Прийом заявок на участь студентів у академічній мобільності у рамках програми Erasmus+

До уваги студентів!

До 21 квітня 2024 року проходить прийом заявок на участь студентів у академічній мобільності у рамках програми Erasmus+, що реалізуються спільно з:

у рамках кредитної мобільності програми на осінній семестр 2024/2025 навчального року. Загальна тривалість мобільності з фінансуванням ЄС до 5 місяців.

Відбір учасників здійснюватиметься на конкурсних умовах.

Вимоги до кандидатів та критерії відбору у рамках проектів кредитної мобільності програми ЕРАЗМУС+

Студент, який претендує на участь у програмі обміну з вишем-партнером у рамках кредитної мобільності програми ЄС «ЕРАЗМУС+» повинен подати наступні документи:

 1. Аплікаційну форму (Student Application Form). (DOC, 66.5 KiB)
 2. Резюме/ CV (формат Europass).
 3. Фотокопію першої сторінки закордонного паспорту.
 4. Довідку з деканату про середній бал успішності або копію додатку до диплому з коледжу.
  За весь період навчання середній академічний бал повинен бути не нижчий 75 балів за рейтингом (складова академічної успішності) з урахуванням результатів усіх форм семестрового контролю. Середній бал виставляється співробітником деканату та підписується заступником декана з міжнародної діяльності;
 5. Підтвердження досягнень у науковій та науково-дослідній діяльності (публікації, конференції, патенти та олімпіади/конкурси).
  Підтвердженням такої діяльності є подання копії першої сторінки фахового видання, копії сторінки зі змістом (ПІБ студента із зазначеною темою публікації необхідно підкреслити).
 6. Мотиваційний лист англійською мовою.
 7. Надати сертифікат, що підтверджує знання іноземної мови або пройти тестування в Центрі іноземних мов ТНТУ (час тестування буде узгоджений додатково)
  Приймається копія сертифікату про підтвердження знання іноземної мови не нижче рівня В1, за пред’явленням оригіналу.

Відбір студентів, номінованих на участь у програмі мобільності, буде здійснюватися комісією за такими критеріями:

Примітка 1. Якщо два студента набрали однакову кількість конкурсних балів, то перевага надається студенту з вразливих категорій населення. Другим критерієм є вищий середній бал. Третім критерієм є мовна компетенція.

Примітка 2. Перевага надаватиметься студентам, які ще не брали участі у програмі обміну у рамках кредитної мобільності програми ЄС «ЕРАЗМУС +» (КА1).

Кандидати, яким за результатами відбору буде надано позитивне рішення щодо участі у академічній мобільності, повинні заповнити комплект документів, що включає аплікаційну форму та угоду на навчання (Learning Agreement). Форми документів будуть надіслані кандидатам-переможцям конкурсу.

За додатковою інформацією звертатись у відділ міжнародного співробітництва к.№30 корпус№2.