25 березня 2010 року делегація Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, у складі ректора університету, професора П.В. Яснія, завідувача кафедри програмної інженерії, доцента М.Р. Петрика та студентів університету факультету комп’ютерно-інформаційних систем та програмної інженерії (Р. Вітрука, Ю. Брунця, гр.СП-11), взяла участь у Генеральній Асамблеї Української асоціації випускників французьких освітніх програм AUDESF, що відбулася у Посольстві Франції в Україні за участю Надзвичайного і Повноважного Посла Франції в Україні п. Жака ФОРА.

AUDESF сьогодні є однією з найпотужніших франкофонійних інституцій, створеною за підтримки Посольства Франції в Україні, яка розвиває дієві програми, практичні механізми і європейські науково-освітні кооперації (www.audest.org.ua). Ця організація сприяє активному поширенню досвіду європейської освіти, стажуванню студентів та науковців, культурному розвитку.

ТНТУ ім. І. Пулюя є одним із засновників AUDESF (2005). Понад 80 студентів і викладачів університету є членами AUDESF.