ТНТУ серед найпопулярніших університетів України у рейтингу UniRank University Ranking 2024

Опубліковано рейтинг університетів uniRank University Ranking 2024, раніше відомий як 4ICU. Це міжнародний неакадемічний рейтинг, що досліджує якість представлення та популярність університетів у Інтернет-просторі на основі незалежних вебометричних показників, зібраних з авторитетних джерел (Moz, Majestic, SimilarWeb). Автори рейтингу зазначають, що такий підхід покликаний допомогти студентам, викладачам та науковцям оцінити загальну популярність університету.

У 2024 році UniRank вимірює популярність і відвідуваність сайтів 13 900 університетів світу, у тому числі 192 українських.

В редакції UniRank 2024 Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя зберігає свої позиції минулого року та посідає 28 місце зі 192-х у національному рейтингу. Серед ЗВО міста та області ТНТУ — на 2-ій сходинці.

Результати рейтингу свідчать про високу популярність та якість представлення університету в інтернет-просторі і є визначальними на шляху до академічного вдосконалення та розвитку.

Вітаємо університетську спільноту з цим результатом! Продовжуємо працювати та популяризувати українську освіту!

Докладніше ознайомитися з рейтингом — www.4icu.org/ua/