Випускника університету Віктора Пасічника нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня

Відповідно до Указу Президента України №148/2023 від 14 березня 2023 року «Про відзначення державними нагородами України» за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України випускника Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя Віктора Пасічника нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Віктор Пасічник — випускник факультету інженерії машин, споруд та технологій, який успішно завершив у 2015 році за спеціальністю «Обладнання переробних і харчових виробництв».

Воював у добровольчому українському корпусі в медичному батальйоні «Госпітальєри» в 2014-2015 роках, куди пішов за власним бажанням. Брав участь у боях за с. Піски та Савур-могилу. З початком повномасштабної війни приєднався до лав 67 ОМБР, де продовжує службу.

Щиро вітаємо Героя з високим визнанням його заслуг перед Державою та бажаємо якнайшвидшого повернення додому.

Віримо у перемогу України! Слава Україні! Героям слава!