Невимовна втрата

Захищаючи Україну, загинув наш Воїн — Олег Скакун, випускник кафедри електричної інженерії факультету прикладних інформаційних технологій та електроінженерії Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

Народився у 1991 році, завершив магістратуру ТНТУ в 2017 році. Ще за навчання успішно працював по спеціальності в Лановецькому РЕМі, був дуже відповідальною та доброю людиною.

Жорстока війна забрала життя нашого випускника 4 січня 2024 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Вербове Запорізької області.

З невимовним сумом висловлюємо співчуття Родині Воїна. Неоціненний дар власного Життя хай стане частиною нашої Перемоги!

Пам’ять про Олега Скакуна хай буде світлою і назавжди залишиться у наших серцях!

Вічна Слава Герою!