ТНТУ співпрацюватиме з міськими інституціями в сфері освітньої та культурної діяльності

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя розпочав співпрацю з міськими інституціями — ГО «Інститут міської культури» та Гастрокластером «Na пошті».

Підписантом від Гастрокластеру «Na пошті» виступив діяч культури та громадського простору Тернополя Ігор Мамус, ГО "Інститут міської культури" представляла відомий інфлюенсер Марія Юрчак.

Сторони, за участю ректора Миколи Митника, завідувача кафедри управління інноваційною діяльністю та сферою послуг Романа Шерстюка та очільниці відділу у справах молоді та зв'язків з громадськістю Оксани Гарматюк, обговорили важливість взаємодії освітнього та культурного середовища, налагодження взаємозв’язків, що стануть поштовхом до створення інноваційних проєктів, проведення круглих столів, семінарів, конференцій, які сприятимуть стимулюванню освітньої діяльності студентів та підвищуватимуть престижність професії і роботи у сфері послуг.

Чекайте на апдейти вже згодом.