«Студент року університету – 2010»

Студентський профком розпочинає реєстрацію студентів для участі у конкурсі «Студент року університету – 2010».

Основним завданням заходу є виявлення та відзначення кращих студентів ТНТУ в номінаціях: кращий студент-науковець, відмінник, митець, громадський діяч, спортсмен, профактивіст.

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, потрібно до 15 квітня звернутися у студентський профком (корпус №3-25) і заповнити анкету, до якої необхідно додати копії документів, що засвідчують успіхи студента (дипломів, відзнак, грамот, подяк, наукових статей, патентів).

Нагородження переможців відбудеться під час святкової програми фіналу конкурсу (перша половина травня).

Переможці конкурсу автоматично стають учасниками обласного конкурсу «Студент року 2010» у відповідних номінаціях.

Постановою профкому
від 02.03.10р. № 2-1

про конкурс «Студент року університету – 2010»

І. Мета і завдання заходу:

Конкурс «Студент року університету» проводиться студентським профспілковим комітетом ТНТУ ім. І. Пулюя з метою залучення студентської молоді до активної наукової, творчої, спортивної та громадської діяльності.

Основним завданням конкурсу є виявлення та відзначення кращих студентів університету в номінаціях: кращий студент-науковець, відмінник, митець, громадський діяч, спортсмен, профактивіст.

ІІ. План проведення конкурсу:

ІV. Умови конкурсу:

Конкурс проходить у номінаціях: кращий студент-науковець, відмінник, митець, громадський діяч, спортсмен, профактивіст.

Для участі у конкурсі потрібно у визначені терміни подати у студентський профком (корпус №3-25) заповнену, відповідно до обраної номінації, анкету визначеного взірця та копії документів, що засвідчують успіхи студента (дипломів, відзнак, грамот, подяк, наукових статей, патентів).

Нагородження переможців відбудеться під час святкової програми фіналу конкурсу.

До участі у святковому концерті будуть запрошені кращі студентські вокальні, інструментальні та хореографічні колективи нашого університету.

ІV. Керівництво та суддівство конкурсу:

Загальне керівництво і організацію конкурсу здійснює Оргкомітет. До складу оргкомітету входять: