Оголошено результати виборів ректора Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя
від 24 лютого 2022 року

В Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя 24 лютого 2022 року відбулися вибори ректора. Голосування проходило на чотирьох дільницях із дотриманням чинного законодавства.

Голосували всі наукові, науково-педагогічні і педагогічні штатні працівники університету та структурних підрозділів, а також представники студентства та інших штатних працівників, обрані шляхом таємного голосування.

Організація та проведення виборів були на належному рівні, а волевиявлення відбувалося чесно і прозоро.

Явка виборців – 718 осіб, що становить 77, 04% від загальної кількості виборців (932), внесених до виборчих списків.

Результати голосування наступні:

До другого туру виборів ректора Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя проходять:

ДРУГИЙ ТУР ВИБОРІВ ПЕРЕНЕСЕНО НА НЕВИЗНАЧЕНИЙ ТЕРМІН.

ПРО ДАТУ ПРОВЕДЕННЯ ДРУГУ ТУРУ ВИБОРІВ РЕКТОРА 2022 БУДЕ ПОВІДОМЛЕНО ДОДАТКОВО.