Звернення до колективу Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя підготували кандидати на посаду ректора вишу.

Степан ДЯЧУК, Костянтин ЗЕЛЕНСЬКИЙ, Микола МИТНИК та Олег ПОКОТИЛО закликають виборців — співробітників та студентів університету й структурних підрозділів, проявити свідомість і відповідальність, прийти на виборчі дільниці та проголосувати за кандидата, який очолюватиме Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя на посаді ректора.

Нагадуємо, голосування проходитиме 24 лютого 2022 року з 9.00 до 15.00 год. на чотирьох дільницях:

Бюлетень для голосування видається за умови пред’явлення виборцем документа, що посвідчує особу.