Університет підписав договір про співпрацю з іноземною компанією

Університет вдруге відвідав керівник компанії Cyberoo S.P.A. Массімо Боніфаті. Представник підрозділу італійського холдингу Sedoc Digital Group зустрівся з ректором університету професором Петром Яснієм.

Під час візиту сторони підтвердили свої наміри в договорі про співпрацю, який передбачає участь у спільних наукових та інноваційних проєктах, науково-технічних конференціях, організацію спільних науково-дослідних лабораторій, стажування студентів та викладачів спеціальності 125 «Кібербезпека» та подальше працевлаштування випускників цієї спеціальності.

Компанія планує відкрити свій філіал у Тернополі у 2020 році і вже в січні проведе перші співбесіди для відбору кандидатів на роботу в компанії. Пан Массімо зустрівся також зі студентами кафедри «Кібербезпека» та розповів про успіхи Cyberoo в Італії, перспективи роботи в компанії та вимоги до кандидатів на роботу.