Фінальний етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування приніс перемогу студентам ТНТУ

8 - 10 жовтня 2019 року відбувся фінальний етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування на базі Одеської національної академії харчових технологій. Кращі студентські команди програмістів з усієї України змагалися за форматом міжнародної олімпіади з програмування ACM ICPC.

Визначення переможців в ОНАХТ проводилося у 4 номінаціях: група педагогічних ЗВО, група природничих ЗВО, група ЗВО І-ІІ р.а. (коледжі), Шкільний дивізіон. Результати цього етапу є досить важливими, тому боротьба між учасниками олімпіади була досить запеклою.

Дипломи 3 ступеня у групі природничих ЗВО отримали такі команди нашого університету:

Вітаємо команди і тренерів! Бажаємо наступних перемог!