Літня школа професійного розвитку в рамках проекту Британської Ради в Україні

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя продовжує співпрацювати з Британською Радою в Україні в рамках проекту «Англійська мова для університетів». Викладачі університету взяли участь у літній школі професійного розвитку, яка відбувалася з 13 по 19 липня 2017 року у м. Києві.

Для викладачів це була чудова нагода вивчати та практикувати сучасні методики викладання англійської мови та фахових дисциплін, обмінятися досвідом і сформувати нові професійні зв’язки. Отриманий досвід і знання допоможуть суттєво поліпшити якість викладання в університеті.

ТНТУ імені Івана Пулюя представили:

В рамках проекту Британська Рада в Україні провела спеціальний тренінг для фасилітаторів, які повернувшись у свої університети зможуть ділитися досвідом з колегами. Наш університет представила старший викладач кафедри української та іноземних мов Штанюк Олеся Миколаївна.

Висловлюємо щиру подяку за організацію тренінгу менеджеру проекту Жанні Севастьяновій та координатору проекту Надії Удовій.