26 квітня 2016 року в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя на базі кафедри промислового маркетингу відбудеться VI Регіональна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Маркетингові технології підприємств в сучасному науково-технічному середовищі».

Запрошуємо науковців та студентів до участі в роботі конференції. Реєстраційну форму та тези необхідно подати на кафедру промислового маркетингу до 16 квітня 2016 року.

Додаткову інформацію щодо правил оформлення тез та організаційних питань подано в інформаційному листі конференції.