Представники ТНТУ ім.І.Пулюя на V Міжнародній конференції студентів, аспірантів та молодих науковців
“Інженер XXI століття”

Працівники кафедри кібербезпеки — професор Микола Карпінський, асистент Віталій Чиж та магістрант кафедри комп’ютерних наук Олег Максимець взяли участь у V Міжнародній конференції студентів, аспірантів та молодих науковців “Інженер XXI століття” (V Inter University Conference of Students, PhD Students and Young Scientists “Engineer of XXI Century”), що відбулася 4 грудня 2015 року в Гуманітарно-технічній академії (The University of Bielsko-Biała (ATH) in Bielsko-Biała, Poland).

Зокрема, магістрантом ТНТУ ім.І.Пулюя Олегом Максимцем презентовано доповідь на тему «Analysis methods of data mining and machine learning in attacks detection on computer systems» (керівник - доцент кафедри кібербезпеки Руслан Козак).

Метою проведення конференції було представлення найбільш цікавих робіт та оригінальних ідей молодих науковців з таких напрямів:

Деякі із презентованих робіт підготовлено в рамках програми Erasmus+. Конференцію організовано та проведено на базі факультету машинобудування та інформатики (The Faculty of Mechanical Engineering and Computer Science of ATH).