Всеукраїнський проект «Мультикультурний діалог молоді»

21 жовтня 2015 року студенти-маркетологи четвертого курсу разом із студентами інших вузів Тернополя та волонтерами Корпусу Миру США в Україні прийняли участь у фокус-групі, яка проводилась громадською організацією «Прогресивні жінки» в рамках всеукраїнського проекту «Мультикультурний діалог молоді». Проект проводиться у різних регіонах України: Вінниця (центр), Дніпропетровськ (схід), Тернопіль (захід) і спрямований на зниження напруги та формування діалогу серед молоді з різних регіонів України.

З поміж студентів Тернополя були обрані делегати на тренінг «Порозуміння молоді – запорука єдності України» із Західної України, серед яких студенти нашого університету Уліновська Оксана, Мазан Оксана, Халюта Алла, Стефінів Христина, Зінчук Марта, Садовий Василь. Тренінг відбудеться 27-29 листопада 2015 р. у Вінниці і передбачає три дні інтерактивного навчання, дебатування, спільної роботи для молоді різних регіонів, квест, екскурсійну програму. Учасників забезпечать проживанням, харчуванням та компенсують транспортні витрати.

Вітаємо наших студентів з перемогою та бажаємо подальших успіхів!