Успіхи наших гирьовиків

У Тернополі, 31 жовтня 2015 року, на базі спорткомплексу «Текстильник» відбувся особистий чемпіонат Тернопільської області з гирьового спорту.

В змаганнях взяли участь студенти Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

Переможно у ваговій категорії до 65 кг виступив ст. гр. РТ-51 Полупанов Вадим, який у підсумку вперше виконав норматив кандидата у майстри спорту України. Срібну медаль у ваговій категорії до 75 кг виборов ст. гр. БПс-31 Ігор Сірий, а бронзу отримали у ваговій категорії до 60 кг — ст. гр. РП-21 Білоус Євген та у ваговій категорії до 70 кг — ст. гр. МБ-31 Сапіга Віталій.

Готував спортсменів до змагань доцент кафедри фізичного виховання і спорту, заслужений тренер України З.Й.Кульчицький.

Наші вітання переможцям та призерам змагань!

На фото: призери у ваговій категорії до 65 кг - Вадим Полупанов (1 місце), Сергій Вознюк (2 місце), Володимир Дриганець (3 місце) та тренер Зіновій Кульчицький