ТНТУ — учасник проекту «Наукові пікніки»

27 вересня 2015 року Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя долучився до «Наукових пікніків» — унікального проекту, що створює майданчик, де кожен може доторкнутись до науки, відчути себе справжнім експериментатором. ТНТУ уже втретє бере участь у даному науковому заході.

Цьогоріч «Наукові пікніки» пройшли під девізом «Торкнись науки!».

Цікаві проекти на «Наукових пікніках» представила кафедра комп'ютерних наук. Зокрема, на допитливих дітлахів чекали основи алгоритмів програмування, вікторина на запитання з різноманітних сфер науки, а також розбір та збір системного блоку комп’ютера. Посеред театрального майдану міста літав безпілотний літальний апарат «Бомко», створений науковцями ТНТУ, який знімав усе дійство на камеру. Науково-дослідний павільйон ТНТУ викликав чимале зацікавлення серед юних дослідників.