Вітаємо!

Колектив Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя щиросердечно вітає зі славним ювілеєм ― 80-літтям від дня народження Шаблія Олега Миколайовича, багатолітнього керівника і ректора (1985-2007 рр.) цього вишу, заслуженого діяча науки і техніки України, академіка та дійсного члена Академії інженерних наук України, доктора фізико-математичних наук, професора, орденоносця «За заслуги», номінанта «Святої Софії», почесного громадянина Тернополя.

Вельмишановний Олеже Миколайовичу!

Прийміть слова шани та подяки.

Невичерпна творча енергія, життєва мудрість, надзвичайна відповідальність і відданість своїй справі стали запорукою тих вагомих здобутків, які назавжди вкарбують Ваше ім’я в історію Тернопільського технічного університету.

Уклінно дякуємо Вам за відкрите й безкорисливе служіння українській освіті й науці, за той великий дар творити добро на благо та в ім’я Української держави.

Щиро бажаємо Вам, шановний Олеже Миколайовичу, доброго здоров’я, злагоди й миру та Божого благословення!

Многих та благих літ!

Від імені колективу — ректор Ясній П.В.