Брейн-ринг

19 травня 2015 року у читальній залі бібліотеки університету відбувся чемпіонат ТНТУ ім. І.Пулюя з інтелектуальної гри «Брейн-Ринг» серед студентських команд факультетів, організований Студентським профкомом ТНТУ ім. І Пулюя.

За чемпіонський титул змагалися 8 команд факультетів університету. Ігри були насиченими та цікавими, а команди показали високі результати.

Так, чемпіоном університету із гри «Брейн-Ринг» стала збірна факультету комп'ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії (ФІС); ІІ місце — збірна команда факультету управління та бізнесу у виробництві (ФБВ); ІІІ місце посів електромеханічний факультет (ЕМФ). Гравці команди-переможців отримали цінні призи від студентського профкому ТНТУ ім. І Пулюя.

Вітаємо переможців та призерів змагань!