СУМУЄМО...

Пішла з життя талановита, добра та щира людина

ЧУБАТИЙ АНАТОЛІЙ ПЕТРОВИЧ

Кафедра світлотехніки та електротехніки Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя з глибоким сумом сповіщає, що 1 квітня 2015 року пішов з життя старший викладач кафедри ЧУБАТИЙ АНАТОЛІЙ ПЕТРОВИЧ.

На 81 році життя перестало битися серце авторитетної людини, досвідченого та висококваліфікованого фахівця, великого життєлюба. Життєвий шлях А.П.Чубатого — зразок людської гідності, добропорядності, уміння толерантно працювати з людьми.

Усі, хто знав А.П.Чубатого, любили та поважали його за чуйне ставлення до людей, велику душевну щедрість, мудрість та оптимізм.

У ці скорботні дні висловлюємо щире, глибоке співчуття рідним та близьким покійного. Світла пам’ять про Чубатого Анатолія Петровича назавжди збережеться в наших серцях.

Колектив кафедри світлотехніки та електротехніки ТНТУ ім.І.Пулюя

Панахида відбудеться 1 квітня 2015 р. о 20.00 (Дім печалі, вул. Микулинецька)

Похорон — 2 квітня 2015 р. о 10.00 (Дім печалі, вул. Микулинецька)