ІII Міжнародна науково-технічна конференція
молодих учених та студентів
«Актуальні задачі сучасних технологій»

19 - 20 листопада 2014 року в Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя відбулася Міжнародна науково-технічна конференція молодих учених та студентів «Актуальні задачі сучасних технологій».

В роботі конференції прийняли участь понад 500 наукових, науково-педагогічних працівників, аспірантів та студентів з більш ніж 30 навчальних закладів України та закордону.

Відкривав конференцію ректор Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя д.т.н., проф. Ясній П.В. Петро Володимирович наголосив на важливості та необхідності проведення таких заходів. Також привітав учасників конференції начальник науково-дослідної частини к.т.н., доц. Дзюра В.О.

З пленарними доповідями виступили:

Робота конференції проходила у секціях:

Всі матеріали конференції розміщуються в електронному Збірнику тез доповідей 2014