Круглий стіл

ВЕЛЬМИШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо взяти участь у науковому круглому столі на тему: «Вектори розвитку університетської освіти в Україні: корегування у відповідь на виклики часу», який відбудеться 30 вересня 2014 року та присвячений створенню кафедри економіки та фінансів.

У рамках заходу заплановано обговорення наступних питань:

1. Ключові проблеми університетської освіти у контексті формування новітньої парадигми вищої школи України
  2. Державна політика у сфері вищої освіти: особливості сучасного періоду
  3. Модернізація системи вищої економічної освіти: підвищення цінності фахових знань в сучасних економічних реаліях
  4. Активізація потенціалу університетської освіти України на міжнародному ринку освітніх послуг: можливі форми співпраці та зміцнення партнерських зв’язків
  5. Формування особистості майбутнього фахівця високої кваліфікації: морально-етичний та психологічний аспекти

Запрошуємо викладачів, студентів, науковців, експертів, журналістів, представників органів влади та громадських організацій взяти участь в проведенні заходу й подати свої пропозиції.

Місце проведення наукового круглого столу: конференц-зал, корпус № 10 ТНТУ ім. І. Пулюя, вул. Білогірська, 50 (освітньо-мистецький центр «Політехнік»). Початок заходу о 10 год.