Засідання Наглядової ради ТНТУ ім.І.Пулюя

20 червня 2014 року відбулося засідання Наглядової ради Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

Засідання провів голова Наглядової ради ТНТУ ім.І.Пулюя, Голова Західного наукового центру НАН України Назарчук Зіновій Григорович. У засіданні взяли участь і виступили: члени Наглядової ради ― Голова наглядової ради Всеукраїнського депозитарію цінних паперів, екс віце-прем’єр міністр України Роговий Василь Васильович; директор Хмельницької обласної дирекції АТ «Райффайзен банк Аваль» Стельмах Микола Максимович; генеральний директор Тернопільської світлотехнічної корпорації «Ватра» Щиренко Василь Васильович; вище керівництво ТНТУ ім.І.Пулюя на чолі з ректором Яснієм Петром Володимировичем.

На порядку денному були заслухані наступні питання:

1. Звіт ректора ТНТУ ім.І.Пулюя про результати університету в 2013/2014 н.р.
    Доповідач: Ясній П.В.
  2. Про міжнародне наукове співробітництво.
    Доповідачі: Назарчук З.Т., Ясній П.В.
  3. Про ефективність наукових проектів, виконаних в рамках діяльності Наукового парку.
    Доповідачі: Щиренко В.В., Ясній П.В.
  4. Затвердження плану засідань наглядової ради ТНТУ ім.І.Пулюя на 2014/2015 н.р.
    Доповідачі: Назарчук З.Т.