VII Міжнародний форум
«Комплексне забезпечення лабораторій»

14 - 16 жовтня 2014 року в ВЦ« КиївЕкспоПлаза» (Україна, м. Київ, вул. Салютна, 2-б) відбудеться масштабна і визначна подія лабораторної індустрії України — VII Міжнародний форум «Комплексне забезпечення лабораторій».

Унікальність даного проекту полягає у інтегрованому підході до формату заходу — це комплексна подія, котра включає усі сегменти лабораторної галузі, а також змістовну науково-практичну та ділову програму, охоплюючи найбільш важливі та актуальні питання галузі.

Організатори VII Міжнародного форуму «Комплексне забезпечення лабораторій» — Національна академія наук України та Компанія LMT.

Форум підтримують: Міністерство науки та освіти України, Міністерство аграрної політики та продовольства України, Державна служба України з лікарських засобів, Державна ветеринарна та фітосанітарна служба України, Державна інспекція сільського господарства України, Державна інспекція України з питань захисту прав споживачів, інші профільні міністерства і відомства, а також міжнародні асоціації і об'єднання.

Генеральний Партнер Форуму — компанія «ХІМЛАБОРРЕАКТИВ», Генеральний Спонсор — компанія Tokyo Boeki Technology LTD.

Партнери Форуму: Експерт; ULAB; ALT-Україна ЛТД; EMCILAB; Intertech Corporation; Fisher Scientific; Bruker Corporation; НПО Нікомед, RIANA alliance; ШимЮкрейн; LECO; Instron; Alsi LTD; Ukrbio; LabLafe; DONAU LAB KIEV; ALSI - Chrom; Макролаб ЛТД; CEM; Retsch; Сарторіус Україна; Інтеро; Термо Техно; Мелітек-Україна; Novations LLS; Шелтек-Україна; PerkinElmer; IKA; NETZCH; Nabertherm; Octanorm.

Міжнародний спеціалізований партнер — журнал Labor & More.

Структура Форуму:

До уваги науково-викладацького складу та студентів профільних факультетів вищих навчальних закладів!

У рамках VII Міжнародного форуму «Комплексне забезпечення лабораторій» відбудеться спеціальна програма «День науки та освіти». Учасники даної програми матимуть змогу безкоштовно відвідати науково-практичні заходи Форуму (конференції, семінари, майстер-класи тощо), прийняти участь у технічних екскурсіях та Українській лабораторній школі.

З питань участі у спеціальній програмі «День науки та освіти»
Тел.: (044) 526-90-25
E-mail: edu@labcomplex.com