ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ УНІВЕРСИТЕТУ!

Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя святкує 54 річницю з Дня заснування.

Відповідно до рішення №274 Тернопільської міської ради про передачу приміщення середньої школи №6 загальнотехнічному факультету Львівського політехнічного інституту від 17 травня 1960 року та рішення ректорату Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя від 31 березня 2014 року, протокол №11, — вважати 17 травня Днем університету. Цього року День університету відбудеться у п'ятницю, 16 травня, а низка святкових заходів з нагоди Дня університету пройде 15 - 17 травня.

Програма святкових заходів з нагоди Дня університету

15 травня 2014р.

16 травня 2014р.
(ОМЦ «Політехнік», вул. Білогірська, 50)

Порядок денний:

1. Вступне слово ректора Яснія П.В.
  2. Вітання представників органів влади.
  3. Становлення університету європейського типу. Доповідач: ректор д.т.н., проф. Ясній П.В.
  4. Про результати та перспективи наукової діяльності в ТНТУ. Доповідач: проректор з наукової роботи д.т.н., проф. Рогатинський Р.М.
  5. Нагородження працівників, аспірантів і студентів університету з нагоди Днів науки та університету.

17 травня 2014р.

Туристичний захід «Говерляна — 2014», присвячений Дню університету (сходження на найвищу вершину України — гору Говерлу).