ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ — 2014

З метою організації зустрічі роботодавців зі студентами та випускниками університету, інформування про вакантні місця на підприємствах, в установах та організаціях, що відповідають їх фаховій підготовці (спеціальності), формування у студентів практичних навичок працевлаштування в умовах ринкової економіки 27 березня 2014 року об 11 годині в приміщенні освітньо-мистецького центру «Політехнік» Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя (корпус №10, вул. Білогірська, 50) відбудеться Ярмарок вакансій — 2014.

Програма заходу передбачає:

Для участі в Ярмарку вакансій — 2014 запрошуємо студентів, випускників, професорсько-викладацький склад університету, роботодавців.

До уваги роботодавців: учасникам Ярмарку вакансій — 2014 організатори надають робоче місце, де можна розмістити власні виставкові стенди, рекламну продукцію; до 28.02.2014 підтвердити свою участь, подати інформацію до каталогу учасників Ярмарку вакансій — 2014, узгодити всі необхідні організаційні питання за такою адресою: 46001, м.Тернопіль, вул.Гоголя, 8, к.30, тел.52-23-29, e-mail: viddil.pr@gmail.com