В музеї політв'язнів

6 березня 2014 року у рамках заходів з відзначення 200-річного ювілею Т. Г. Шевченка групою ЕТ–12 електро-мехнанічного факультету ТНТУ ім.І.Пулюя (куратор групи ст. викладач Вакуленко О.О., староста Ілля Кузик) були проведені Шевченківські читання біля пам’ятника Кобзарю. Студенти декламували свої улюблені вірші з «Кобзаря», проглядали рукописні рядки відомої «захалявної книжки» поета, слухали цікаві дослідження поезій, творчості й життєвого шляху славетного митця.

Також цього ж дня група відвідала історико–меморіальний музей політв’язнів (м. Тернопіль). Екскурсію залами-камерами в’язниці КДБ провів її колишній політв’язень — ст. науковий співробітник музею Ігор Андрійович Олещук. Представлена паном Ігорем експозиція музею щодо національно-визвольних змагань нашого народу проти більшовицького ярма, тих мільйонних жертв, які були принесені на вівтар свободи української держави, підтверджують високу виховну місію подібних закладів, особливо у нинішніх умовах становлення державності України. На згадку про цю зустріч студенти групи ЕТ-12 підготували і подарували пам’ятний альбом для музею.

Богдан Оробчук, заступник декана ЕМФ