Випередивши усі Тернопільські університети, ТДТУ ім. І. Пулюя посів 27 місце серед 200 кращих ВНЗ України. На 26 місці - Національний університет «Львівська політехніка», на 28 - Одеський національний політехнічний університет.

Оцінювання здійснювалось у рамках проекту «Топ-200 Україна» на підставі меморандуму, укладеного між кафедрою ЮНЕСКО «Вища технічна освіта, прикладний системний аналіз й інформатика» та центром ЮНЕСКО-СЕПЕС.

До участі в проекті запрошено всі вищі навчальні заклади України III, IV рівнів акркдитації. З метою його практичної реалізації розроблено анкету, показники якої містили відомості, що характеризують науково-педагогічний потенціал ВНЗ, дані про його міжнародну діяльність і якість підготовки студентів.

Детальніше див.: www.dt.ua/3000/3300/62846