Всеукраїнська наукова конференція
«Актуальні проблеми теоретичної, експериментальної
та прикладної фізики»

20 вересня на базі Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя розпочала свою роботу Всеукраїнська наукова конференція «Актуальні проблеми теоретичної, експериментальної та прикладної фізики».

Перші два дні конференції засвідчили про плідну діяльність учасників зібрання та актуальність обговорюваної тематики.

Відкривав конференцію заступник голови програмного комітету Дідух Леонід Дмитрович, вступне слово мовив завідувач кафедри фізики ТНТУ Скоренький Юрій Любомирович, також своє відеопривітання учасникам конференції надіслав ректор університету Ясній Петро Володимирович, який в цей день був відсутнім.

Під час першого та другого пленарних засідань з цікавими та грунтовними доповідями виступили:

Робота конференції проводилась за наступними секціями:

1. Фізика конденсованого стану.
  2. Фізика напівпровідників і діелектриків.
  3. Фізика та технологія наносистем.
  4. Вплив НВЧ та лазерного випромінювання на властивості речовини.
  5. Впровадження високотехнологічних розробок у промисловість.

У перервах між пленарними та секційними засіданнями учасники конференції мали можливість здійснити екскурсію до музею Івана Пулюя у ТНТУ, відвідати навчальні лабораторії університету, ознайомитись з новим технологічним обладнанням.

Гарним доповненням опісля наукових обговорень стала культурна програма конференції: автобусна поїздка до історичних Збаразького замку та Вишнівецького палацу або ж для екстремалів – нічна прогулянка печерою "Млинки".