Форум друзів Тернополя

25 серпня 2012 року Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя взяв участь у Форумі друзів Тернополя. Серед гостей Форуму в Українському домі міста з вітальним словом виступили Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні пан Генрик Литвин, Генеральний консул Республіки Польща у Львові пан Ярослав Дрозд, заступник Посла, перший секретар посольства Австрійської Республіки пан Йоганнес Айгнер, перший секретар Генерального консульства Словацької Республіки в Ужгороді пан Олександр Шкурла, делегації міст-побратимів Хожува, Батумі, Тирасполя та міст-партнерів Тарнува, Слівена, Ельблонга, Євпаторії, а також представники 13 іноземних делегацій, які приїхали на чемпіонат світу водо-моторних видів спорту, зокрема, з Південної Африканської республіки, країни Прибалтики, Росії, Чехії, Італії, Німеччини. Освітню, наукову та міжнародну діяльність ТНТУ представив на Форумі перший проректор Микола Митник. На Форумі друзів Тернополя виступив також і гість університету, представник Технологічного університету Таджикистану та спільного таджицько-українського факультету, начальник центру дистанційної освіти закладу Далєр Салієв. У фойє Українського дому під час міжнародного заходу була розгорнута виставка досягнень ТНТУ.