Академія Cisco при Тернопільському національному технічному університеті ім. І. Пулюя отримала статус Центру підготовки інструкторів (Instructor Training Center)

25 липня 2012 року у зв'язку з переходом академічної програми компанії Cisco Systems до нової організаційної структури академія Cisco при Тернопільському національному технічному університеті ім. І. Пулюя отримала статус Центру підготовки інструкторів (Instructor Training Center). Новий формат передбачає наступне:

Корпорація Cisco впровадила велику кількість механізмів підтримки учасників спільноти, що дають змогу розв’язувати технічні та програмні проблеми, забезпечувати високу якість навчання, а також стимулювати досягнення високих результатів студентами. До цих переваг також належать:

Про Мережеву академію