Випускний вальс

Урочистості, присвячені випуску бакалаврів, спеціалістів та магістрів Тернопільського національного технічного університету ім.І.Пулюя, пройшли 5 червня 2012 року в ОМЦ «Політехнік».

Початок дійства ознаменували хвилюючі моменти: внесення священних символів усіх факультетів на сцену та вітальна промова ректора ТНТУ Петра Яснія. З напутніми словами до випускників також звернувся та уділив благословення духівник університету — отець Сергій.

Кульмінацією свята стало вручення ректором університету, деканами та заступниками деканів відповідних факультетів дипломів з відзнакою кращим студентам та прощання зі священними символами деканату (його хоругвою) випускників кожного факультету, а ще незабутньою була фотосесія на пам'ять.

Невичерпного джерела творчої енергії, професійної самореалізації та щасливого майбуття побажав випускникам гість свята, генеральний директор ОСП «Корпорація «Ватра» Василь Щиренко.

Свої пісенні дарунки для випускників подарували студенти ТНТУ Уляна Митник та Андрій Бойчук.