Команди українських університетів провели зустріч в рамках міжнародного проєкту «UA-Talent-UP»

З 2022 року ТНТУ бере участь у міжнародному проєкті UA-Talent-UP («Розвиток підприємливості, креативності та міжкультурних компетенцій для якісного викладання в Україні», КА2, СBHE, програма Еrasmus+), який спрямований на підвищення компетенцій викладачів та тренерів в українських вищих навчальних закладах задля посилення глобального підприємницького потенціалу та креативності.

4 жовтня відбулася партнерська зустріч між українськими університетами учасниками проєкту — Тернопільським національним технічним університетом імені Івана Пулюя (ТНТУ), Українською інженерно-педагогічною академією (УІПА), Харківським національним економічним університетом імені Семена Кузнеця (ХНЕУ), Міжнародним Європейським Університетом (МЄУ), Українським Католицьким Університетом (УКУ), Львівською національною академією мистецтв (ЛНАМ).

Під час зустрічі було обговорено низку важливих питань та перспектив розвитку проєкту. Зокрема, учасники детально розглянули поточний стан проєкту, досягнуті результати та подальші кроки.

Важливим аспектом стало обговорення відкриття Хабів креативності в університетах-партнерах, а також визначення завдань і очікуваних результатів у рамках Work Package 2 та Work Package 3 згідно з графіком Ганта. Крім того, було винесено на обговорення теми, які будуть розглядатися на координаторській зустрічі, що пройде в Папському університеті Саламанки з 18 по 22 листопада 2024 року.

На завершення учасники розглянули питання, пов’язані зі створенням масових онлайн-курсів, організацією комунікацій та забезпеченням якості проєкту.